czwartek, 2 sierpnia 2012

Imagin o Zayn'e

Masz ochote na ogórka więc otwierasz lodówke i wyciągasz słoik. Nie jesteś zbyt silna więc masz problem z odkrenceniem słoika.
T: Zayn, kochanie pomożesz mi w kuchni!!!
Z: Już idę!!! - przyszedł do kuchni- Co się stało??? - Podajesz mu słoik.
T: Odkręcisz mi??? - Zrobiłaś minę kota z Shrek'a. Zayn ci odkręci słoik i Ci go podał. Ty wyciągnełaś z niego dwa ogórki. I zaczełaś jeść na co Zayn się zaśmiał.
T: Co się śmiejesz?!?!?! - Chłopak objoł Cb od tyłu głaskając po brzuchu.
T: Czy ty coś sugerujesz???
Z: To nie ja jem ogórki jedem po drugim.
T: Po pierwsze: nie jeden po drugim. Po drugie: tylko dwa. Po trzecie: nie jestem w ciąży!!! - Powiedziałaś wkużona.
Z: Dobrze, dobrze ja tak lubie jak się denerwujesz.- Pocałował Cię namiętnie.
T: A jak bym była w ciąży to co byś zrobił???
Z: To co chce zrobić od dłuszego czasu.
T: A co chcesz zrobić???
Z: Zobaczysz za tydzień.
*tydzień później*
Obudziłaś się rano a obok Cb zamiast Zayn'a leżała karteczka.
"Śniadanie dla ciebie jest w kuchni
                                  Zayn <3"
Zeszłaś na dół i faktycznie było tam śniadanie i kolejna karteczka.
"Smacznego kochanie. Jak już zjesz to idz do naszej łazięki.
                                        Zayn<3"
Zjadłaś śniadanie pozmywałaś i poszłaś do łazięki. A tam w wannie woda z płatkami róż i pianom. Na podłodze było pudełko a na nim kolejna karteczka.
" Zrobiłem dla Ciebie relaksującom kompiel a ty wiesz co masz teraz zrobić. W pudełku jest prezent dla ciebie włuż to i bąć gotowa na 15. Kocham Cię!!!
                                   Zayn <3"
Otorzyłaś pudełko a tam była przepiękna czerwona sukenka a do tego złote szpilki. Zszokowało cię to strasznie. Popatrzyłaś się na zegarek była 11. Wcześnie pomyślałaś. Zozebrałaś się i weszłaś do wody. Umyłaś włosy i się ogólnie relaksowałaś. Po trzech godzinach wyszłaś. Zgłodniałaś więc zeszłaś na dół do lodówki zrobiłaś sobie kanapki, zjadłaś i wróciłaś do łazięki. Umalowałaś się i zakręciłaś lekko włosy. Włożyłaś sukienke i szpili. Wyglądałaś przepięknie. O równej 15 ktoś zapukał dzwi. Otworzyłaś z nadzieją, że to Zayn. A tam stał szofer w ręku miał tace a na niej karteczke.
" Kotku wejdz do limuzyny i niczym się nie martf. Kocham.
                                  Zayn xoxo"
Wsiadłaś i pojechaliście. Dobrze wiedziałaś po drodze gdzie jedziecie. Do waszej ulubionej restautacji. Wyszłaś z limuzyny idałaś się do środka. W środku były świeczki i róże. A na samym środku był Zayn.
Z: Witaj kochanie.- Podszedł do Ciebie i pocałował.
T: Witaj.- Siedliście do stolika i podali wam jedzenie. Rozmawialiście i śmialiście. Gdy nadszedł czas na deser Zayn wstał i uklęknoł na jedno kolano.
Z:(t.i.) wiesz, że jesteś dla mnie wszystkim i Cię bardzo kocham wtedy co ci pomagałem odkręcać słoik. Pytałaś się co bym zrobił jak byś była w ciąży? Ja odpowiedziałem to co planuje od dawna i to właśnie planowałem. Więc czy ty (t.i.) (t.n.) wyjdziesz za mnie????
T: Tak!!! Wyjde za ciebie!!!- Zayn nałożył ci pierścionek na palec a ty się na niego żuciłaś i  namiętnie pocałowałaś. Wrócliście do domu szczęśliwi. Po czterech miesiącach wzieliście ślub a potem zaszłaś w ciąże. Podczas ciąży Zayn co chwila musiał ci odkręcać słoiki z ogórkami ponieważ miałaś straszną ochote na nie:-):-):-)
Taki nudny zastanawiam się ponieważ mam ochote opisać ślub ale nie wiem z kim. Chyba z Haziątkiem albo z Lou. Jeszcze się zobaczy. Miłego dniaXDX


9 komentarzy:

 1. W życiu nie widziałam takiej ilości błędów ortograficznych na raz!

  OdpowiedzUsuń
 2. Imagin fajny. Tylkoo ... zacznij używać słownika ortograficznego.! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z tymi u góry . SŁOWNIK NIE GRYZIE !

  OdpowiedzUsuń
 4. Imaginy sa swietne, ale proszę cwicz ortografie . A jeśli robisz te bledy specjalnie, bo jak niektorzy myslisz , ze sa fajna to proszę przestan :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jezu co wy się czepiacie o te błędy ciekawe jak w piszecie i ile robicie błędów a dziewczyna ma naprawdę talent

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się ma talent... A poza tym to jesteście mądrzy bo komputer Wam poprawi, a ciekawa jestem jak piszecie naprawdę '-,-
  Julia xoxo

  OdpowiedzUsuń
 7. Piszesz dość fajnie,ale Twoja ortografia zniechęca do czytania.Jeśli masz dyslekcje to nie jest to nic związanego z ort. bo ja mam dysortografie a nie robie takich błędów jak martw napisać przez f więc proszę Cię nie pisz tu o tym jak jesteś poszkodowana bo 20-30 Lat temu tego nie było...

  OdpowiedzUsuń
 8. Eeeee. .. fajny imagin. Nie wiem ile masz lat, fabuła wskazuje na dość duży wiek, ale błędy są rażące. Poćwicz, bo to na prawdę daje lepszy efekt. Ja także, w tym temacie nie jestem święta, ale to podstawowe wyrazy...

  OdpowiedzUsuń
 9. Ogórki... rozwaliło mnie to a imagin świetny

  OdpowiedzUsuń