środa, 27 lutego 2013

Informacja

Prosze niech każdy to przeczyta!

Mam dla was informację, prośbę a właściwie sprawę, chodzi o komentarze. Dużo blogerów i adminów/adminek ma taki sam problem jak ja a właściwie my. Wiecie nie powiem wam coś. Weszłam wczoraj na takiego bloga z imaginami i tak widzę 103 komentarze, widząc to, coś we mnie pękło, straszliwie zrobiło mi się smutno gdyż przypomniało, mi się, że my pod naszymi imaginami mamy po 5 komentarzy z których i tak się cieszymy ale jednak jest mi smutno. Wiem nasz blog nie jest idealny, nie jest piękny w wyglądzie ale uwierzcie mi bardzo się staramy by był. Zrobiła bym wszystko by był idealny, by nasze imaginy były bezbłędne ale ja jako osoba która ma problemy z ortografią, jest trudno. Teraz pewnie ktoś sobie myśli ma problemy i się pcha. Ja się nie pcham, tylko spełniam swoje pasje i marzenia. Pamiętam dokładnie dzień w którym założyłam bloga, ciepły słoneczny dzień. Wiedziałam, że nie będzie łatwo, wiedziałam, że nie zdobędę tak dużej ilości czytelników, komentarzy jak inni ale się nie poddałam. Czułam się strasznie dostając pierwsze hejty ale z czasem się przyzwyczaiłam. Zawsze się trochę boję, denerwuje jak mam dodać imagina czy on się wam spodoba? Ale to też pomału przemija. Chciałam się kiedyś poddać i zawiesić bloga bo prawie nikt tego nie komentował ale jednak tego nie zrobiłam, wiecie dlaczego? Bo dostałam kilka małych komentarzy. I jak tego nie piszę bo chce was przekonać do komentowania tylko dlatego, że naprawdę jeden mały komentarz może odmienić cały dzień i humor człowieka a nawet zadecydować o dalszym pisaniu. Ja wiem, że niektórym się nie chce lub po prostu nie podoba się imagin ale jeśli ci się nie podoba to właśnie napisz byśmy mogły doskonalić swoje umiejętności. I wiecie to ja mogę się przyznać bardzo rzadko komentuje ale pisząc to postanowiłam komentować każdy imagin który mi się spodoba lub też nie bo wiem z własnego doświadczenia jakie to jest uczucie dostać miły komentarzy. I wiecie co mam nadzieje, że teraz po przeczytaniu tego coś was tknęło i będziecie częściej komentować. Może nie zawsze ale znacznie częściej i pisać długie komentarzy. Bo to naprawdę nie sztuka napisać Super, fajnie i itp. bo to czasem też obraża autora i może być potraktowany jako to, że nam się nie podoba a nie tak jak mamy na myśli czyli naprawdę świetny imagin. Więc teraz jak to przeczytaliście to wiecie mniej więcej jak to wygląda i będziecie częściej lub zawsze komentowali imaginy które przeczytacie nie tylko na tym blogu ale wszędzie.

 Długo myślałam nad napisaniem tego i wystawieniem na bloga ale jednak się przełamałam i wstawiam może ktoś zacznie komentować blogi.

/Gumiżelek

 

3 komentarze:

 1. wsze imaginy zawsze mi się podobają ale rzadko je komentuje ponieważ jestem strasznie leniwa ale następnym razem i za każdym razem będę komentować każdy imagin obiecuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam was i wasze imaginy po prostu je kocham nie do daję komentarzy ponieważ zawsze nie mogę ująć w słowa jak mi się te imaginy podobają ;)
  Od dzisiaj będę komentować wszystko przysięgam
  Domi ;)
  KOCHAM <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Popieram dziewczyny z góry :) Macie świetny blog, a imaginy są wspaniałe. xox

  OdpowiedzUsuń