czwartek, 27 września 2012

Liam:)

Hi, Więc wymęczyłam i jest Liam. Mam nadzieję, że się spodoba bo poświeciłam mu dużo czasu.

Jesteś siostrą Perry Edwards. Bardzo się lubicie nie koniecznie jako siostry ale jako najlepsze przyjaciółki. Dzisiaj Pezz ma próbę przed koncertem z One Direction. Ona wie, że jesteś ich wielką fanką więc zabiera Cię za sobą. Gdy przyjechałyście były tylko pozostałe członkinie LM. Po chwili swoje wielkie wejście odstawiło 1D. Gdy ich zobaczyłaś nogi miałaś jak z waty no co się dziwić siedemnastoletnia już prawie osiemnastoletnia fanka widzi po raz pierwszy swoich idoli. Są jeszcze przystojni niż na zdjęciach, gazetach bilbordach. Po chwili Perry była już w ramionach swojego chłopaka Zayn'a. Jego już znałaś a on Ciebie bo często bywał na różnych obiadach i kolacjach u was w domu rodzinnym. Dziewczyny szepnęły coś na ucho chłopakom i wskazały na Ciebie. Siedzącą w pierwszym, żedzie foteli dla VIP'ów. Oni popatrzyli się na Ciebie, ty się zaczerwieniłaś. Nie minęło wiele czasu gdy, już cała dziewiątka muzyków stała koło Ciebie. 

P: Chłopcy poznajcie moją młodszą siostrzyczkę (t.i.). Jest waszą wielką fanką.
H: Miło Cię poznać i miło nam słyszeć, że jesteś naszą fanką.
T: Myślę, że jednak to mi jest milej poznać moich idoli. - Tak na przywitanie każdy Cię przytulił. Harry i Louis ustawili się w kolejce by jeszcze raz mogli Cię objąć. Wszyscy łącznie się z tego śmiali. Gdy byłaś w uścisku Liam'a przeszedł Cię przyjemny dreszcz no cóż się dziwić właśnie jego najbardziej kochałaś z tej całej piątki. Chyba poczuł wtedy te dreszcze bo przez całą próbę uśmiechał i ogólnie patrzył na Ciebie. Pod koniec próby podarował Ci karteczkę z jak możesz się domyślić z jego numerem telefonu. Pod koniec dnia wysłałaś mu sms'a o treści :
 '' No jak dałeś mi swój numer tel. to postanowiłam skorzystać :)''
A on po chwili odpisał:
 '' No myślałem, że coś Ci się stało bo nic nie pisałaś. xoxo ''
 '' A co przejął się byś jak by mi się coś stało?''
 '' No pewnie :*''
I tak minęło Ci pół nocy na pisaniu z Li. On zaprosił Cię na swój koncert który miał się odbyć dzień po koncercie z LM. Na który i tak miałaś zaproszenie no co się dziwić przecież gra tam twoja siostra. Przez ten cały dzień chodziłaś prze szczęśliwa. Myślano, że zwariowałaś. W dniu koncertu 1D rano przy twoim łóżku napotkałaś swoją kochaną siostrę z śniadaniem. 
T: Cześć.
P: Hej.
T: Co do mnie Cię tu sprowadza? - Zapytałaś z uśmiechem na ustach.
P: Nie co tylko raczej kto moja kochana.
T: No to kto?
P: Liam. Podobno zaprosił Cię na ich koncert dziś o 18
T: Tak, to prawda.
P: I co nie idziesz?
T: Idę czemu bym nie miała iść???
P: Bo nie spytałaś się swojej starszej siostry o zgodę która się tobą opiekuję bo przypominam Ci, że nie masz jeszcze osiemnastki.
T: No więc tak. - Zrobiłaś minę kota z Shera. - Mogę iść na koncert moich idoli? No proszę!!
P: Niech pomyślę??
T: No proszę!!!
P: No dobrze. - Powiedziała zrezygnowana. A ty ją pocałowałaś w policzek.
T: Dzięki. Później zjadłaś przepyszne śniadanie które przygotowała twoja siostra. Czas aż do 15 przegadałaś z siostrą. Gdy już skapłaś która godzina od razu ruszyłaś do łazienki wzięłaś szybki prysznic. Po wyjściu z łazienki od razu podeszłaś do szafy by wybrać jakiś strój. Po dwudziestu minutach zdecydowałaś się na łososiową zwiewną bluzkę a do tego szort.. Delikatny makijaż i byłaś gotowa. Pożegnałaś się z siostrą i jej koleżankami i już byłaś w drodze na koncert. Gdy dotarłaś na miejsce ochrona wpuściła Cię bez żadnego problemu. Podczas koncertu widziałaś jak Liam co chwilę na Ciebie spoglądał. To było słodkie. Po koncercie udałaś się do nich za kulisy. Gratulowałaś im udanego koncertu bo był wspaniały. Niestety nie udało Ci się porozmawiać z Li na osobności. No nic może innym razem. - Pomyślałaś. Następnego dnia nie dostałaś żadnego znaku od Liam'a ani kolejnego i tak przez tydzień. Powoli traciłaś nadzieję, że kiedy kol wiek się jeszcze spotkacie czy chodziarz po sms'ójecie a ty nie byłaś odważna by zacząć i do niego wysłać tego durnego sms'a. Chociaż pierwszego dnia napisałaś mu wiadomość ale on nie odpisał. Nie chciałaś go zamęczać więc nie próbowałaś się z nim kontaktować. I tak minęły dwa tygodnie od koncertu chłopaków. Dziś są twoje 18 urodziny. Twój dzień wyglądał tak: 1. Rano śniadanie z siostrą. 2. Zakupy z rodzicami. 3. Obiad rodzinny. I następny miałaś się spotkać z Jade ona jest zarówno członkinią LM ale też twoją najlepszą przyjaciółką. Wiedziałaś, że nigdy by nie zapomniała o twoich urodzinach więc mogłaś spodziewać, że coś wymyśliła. Ubrałaś się w ten strój. Gdy już byłaś na miejscu ujrzałaś Jade w takim ubiorze. Razem poszłyście w kierunku waszego ulubionego lokalu. Gdy wchodziliście światła były zgaszone a gdy zrobiliście kilka kroków światła łysłyby i ujrzałaś wszystkich twoich znajomych i całe One Direction. Wszyscy podeszli do Ciebie i zaczęli składać życzenia. Gdy przyszła pora na Liam'a on Cię przytulił i zaczął szeptać do ucha:
L: Przepraszam, że się nie odzywałem ale przygotowanie tego wszystkiego zajęło mi kupę czasu.
T: To ty to wszystko przygotowałeś? - Byłaś zdziwiona, że to on przygotował to przecudne przyjęcie.
L: Tak a teraz chodź ze mną.
T: Ale gdzie?
L: Zobaczysz. Ale będę musiał Ci zawiązać oczy. - Tak jak powiedział tak też uczynił. Szliście nie całe pięć minut i doszliście. - Możesz już otworzyć oczy. - Tak jak powiedział tak tez zrobiłaś i twoim oczom ukazał się przepiękny transparent z wielkim czerwonym napisem. Czy zostaniesz moją dziewczyną? Ty obróciłaś się do niego przodem i rzuciłaś na szyję szepcząc krótkie Tak. Wszyscy naokoło zaczęli klaskać a Liam Cię pocałował. Twoje 18 urodziny były najlepszymi urodzinami w życiu co jak co nie upiłaś się prawie wogóle bo już twój chłopak Ci na to nie pozwolił. No co się dziwić to w końcu Dady directioner. / Horanowa
Plis o komeraż jak to przeczytałaś to skomentuj bo to dla autora ważne więc liczę na was kochani!

6 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba :D Na prawdę fajny xD A może by tak jakieś imaginy z gifami? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Spoko to dla Ciebie będą z gifami xo

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny :)
  http://harry-zayn-niall-liam-louis-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. suuper :D
  podoba mi się
  wpadnij do mnie :)
  http://one-direction-story-about-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zajebisty co tu dużo pisać , zapraszam na mojego nowego bloga http://onedirection-bella-liamkowa.blogspot.com/

  Liamkowa♥

  OdpowiedzUsuń