piątek, 27 lipca 2012

Imagin o Zayn'e

Jest to imagin dla mojej koleżanki Juli. O jej obroncy (Julia wiesz o co chodzi). Więc zapraszam do czytania i komentowania.

Jesteś umuwiona ze swoim chłopakiem Zayn'em w paku na romantyczny spacer. Trochę boisz się iść bo od jakiś dwóch tygodni nęka cię twój ex Tomek. Nie daje Ci spokoju Zayn o tym nie wie pewnie jak by o tym wiedział nie pozwolił by Ci samej chodzić ani mieszkać. Masz zamiar mu o tym dzisiaj powiedzieć. Wychodzisz z domu o 18:45 ponieważ byliście umówieni o 19 a do porku miałaś nie daleko więc byłaś na miejscu po pięciu minutach. Siadłaś na jednej z wolnych ławek i oczekiwałaś na swojego ukochaniego. Ale niestety przed przyjściem Zayn'a pojawił się Tomek.
T: Proszę (t.i.) wróć do mnie jeszcze możemy być szczęśliwi. - Złapał Cię za nadgarstki. Ale ty się wyrwałaś.
Ty: Zrozum, że nie możemy być razem. Ja kocham Zayn'a. Nie ma już nas i nigdy nie będzie, zrozum.
T: Proszę daj mi szanse.- Chciał Cię przytulić ale ty się wyrwałaś i zpoliczkowałaś. W tym momęcie przyszedł Zayn i widział tylko jak go policzkujesz.
Z: Kochanie co tu się dzieje??? Kim on jest???
T: Kim on jest??? Osz ty su*o nie masz serca przyznać się do swojego byłego??
Z: Jak tysz ją nazwał.
T: Su*a. A co nie podoba się.
Z: Nie właśnie nie. Pożałujesz tego. - I Zayn rzucił się na niego. Bili się a ty nie wiedziałaś co zrobić. Postanowiłaś ich rozdzielić. Weszłaś pomiędzy ich. Tomek właśnie chciał dać Zayn'owi z pięści w twarz ale źle wycelował i na nieszczęście trafiło na twoje oko. Tomek zobaczywszy co zrobił uciekł. A ty złapałaś się za obolałe miejsce i upadłaś na ziemie. Zayn cie objoł i pomógł wstać.
Z: Co się stało??? Albo nic nie mów. - Ty się rozpłakałaś. Zayn zawiózł cię do siebie do domu. Kazał Ci się położyć spać w swoim pokoju. Zasnełaś od razu. Rano obudziłaś się w objęciach Zayn'a. Opowiedziałaś mu o wszystkim o tym, że cię od dłuszego czasu nękał ogólnie o wszystkim co się stało w ostatnich dwóch tygodniach. Zayn miał pretensje dlaczego mu o tym nie powiedziałaś. Twoje oko było w straszmym stanie, dostałaś mocno. Wszyscy chłopcy powiedzieli Ci, żebyś poszła do okulisty. Więc się tam wybrałaś. Zayn nie mógł się z tobą wybrać bo miał próbe ale powiedział, że po Ciebie przyjedzie. Wyszłaś od okulisty została ci godzina do przyjazdu twojego chłopaka. Postanowiłaś iść do cukierni po ciastka. Gdy wracałaś do szpital szłaś węszom uliczką by szybciej być na miejcu. Prawie byłaś na miejcsu gdy zaczepili Cię koledzy Tomka.
K: Cicho s*ko to Ci się nic nie stanie. - Powiedział Kuba.
Ty: Czego???
J: Czego się pytasz??? Twój goguś załatwił ładnie Tomka. - Obydwoje przywarli Cię do ściany i zaczeli macać po plecach i brzuchu. Ty zaczełaś krzyczeć. Miałaś łzy w oczach zobaczyłaś tylko mulata odrywającego od Ciebie Kubę. Potem nic już nie pamiętasz bo zemdlałaś obudziłaś się w pokoju Zayn'a. A obok Ciebi leżał kwój kochany.
T: Co się stało???
Z: No można powiedz, że chcieli Cię zgwałcić. Ale spokojnie przybyłem na czas i nic Ci się nie stało. - Przytulił Cię i pocałował w czoło.- Zauważyłem Cię w końcie ściany z Kubą i Jack'em. Pogbiegłem do was i strzeliłem go w mordę a on upadł. Harry z Lou bili się z nimi a ja zajołem się z tobą. Oni uciekli a Ciebie zawiozłem tutaj.
T: Jeateś moim obrońcom i bohaterem.- Pocałowałaś go. Od tego dnia zamieszkaliście razem bo Zayn bał się o cb strasznie. Nie pozwalał samej nigdzie chodzić bo się o cb troszczył.

Spaprałam go migłam z niego zrobić dwa odziellne imaginy ale zrobiłam coś takiego. Sorrki za błędy bo to z komurki.


5 komentarzy:

 1. nie wiem o co ci chodzi imagin boski.
  dasz mi dedykację o Lou?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo rozumieć ma to Julka a ty nie musisz. Z Luo możesz dostać. A za pochwałę dziękiXDX

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe, dzięki Kasiu za dedykację z moim obrońcą. Musisz zrobić jeszcze z odkrywcą xD
  Z tym Tomkiem też nieźle trafiłaś, ale się go nie boję bo mój obrońca mnie obroni. Hehe

  OdpowiedzUsuń
 4. Boskie <3 jeśli do wyobraźni i talentu pisarskiego dołączysz słownik ortograficzny to możesz zacząć pisać książkę <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie by było jakby było takich więcej :)

  OdpowiedzUsuń