sobota, 14 lipca 2012

O Louis'e.

Jest to imagin z dedykacją dla karola tej dziewczyny która  z komentowała mój imagin o Zayn'e. Widzicie opłaca się komętować bo też można dostać imagina z dedykacją.
Jesteście na zakupach w centru handlowym. Wybieracie kilka ciuchów dla ciebie i Lou. Poszliście do przebieralni. Lou chciał żebyście się przebrali w jednej ale powiedziałaś mu, że przebieralnia jest za mała, z trudem zgodził się na dwie osobne. Na trzy, cztery mieliście wyjść z przebieralni w wybranych ciuchach.
LiT: trzy, czte-ry - i wyszliście. Louis wyglądał tak komicznie poniewarz ubrał sobie te same ciuchy co ty wybrałaś czyli czerwoną bluzkę z narysowaną flagą UK, czerwonych szortach i białych conversach. Wyglądał tak komicznie, że tylko płakać. Ludzie naokoło was gapili się i śmiali z waszego wyglądu.
L: I jak???- zapytał obracając się dookoła własnej osi.
T: Jak? Louis ty idoto.
L: Ale twój idioto.
T: Tak mój idioto.- Louis podszedł do ciebie i przytulił cię mocno a potem pocałował. W tym czasie ekspędjętka zawołała ochroniarz żeby wyprowadzili jakiegoś wariata z przebieralni którym oczywiście okazał się Lou. On się wyrywał ale później się uspokoił ochrona na niego na wrzeszczała ale potem już grzecznie się doprosiła żeby zdjoł ubrania założył swoje i wyszedł z terenu sklepu. Jak też zażądali tak też zrobił grzecznie i spokojnie. Wyszłaś za nim z terenu sklepu. Jak już opuściliście zaczęliście się śmiać tak nie opanowanym śmiechem, że znowu to wzbudziło sęsiację. Wróciliście do domu śmiejąc się na całego. W domu opowiedzieliście całą historię chłopaką a oni razem z wami się śmiali aż do upadłego.
Louis nasz kochany idiota.  tumblr_lybeinKiJZ1qf801y.png
O kim następnego napiszcie w komentarzach!!!!!!!!!<3<3<3

8 komentarzy:

 1. Dla mnie o Zaynie proszę . :* Co do imaginu świetny jak reszta .


  VasHappenin?

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha suuper ! Wyobrazilam to sobie mega ! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!

  OdpowiedzUsuń
 4. oh my fucking good!!!!!!!
  ten imagin jest super

  OdpowiedzUsuń
 5. Hahaha z louise najleprze ♡♥♡

  OdpowiedzUsuń
 6. *sensację,
  Bardzo fajne. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. http://imagioonedirection5secondsofsummer.blogspot.com/ super zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń