środa, 25 lipca 2012

O Zayn'e

Obecnie masz 20 lat a twój nażeczony Zayn 22 lata. Jesteście ze sobą już 3 lata a za miesiąc macie wziąść ślub. Ty dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży. Chciałaś mu o tym powiedzieś w bardzo wyjątkowy sposób. Zawsze rano do łazięki idziesz pierwsza bo Zayn bardzo długa czasu w niej spędza. Sobotniego ranka jak zwykle poszłaś pierwsza do łazięki i napisałaś na lustrze czerwoną szminką "Zostaniesz tatusiem!!!" Wyszłaś z łazięki i pobiegłaś na łóżko i się położyłaś. Zayn wszedł do łazięki i o dziwo nie wychidził z niej szybko. Pomyślałaś sobie, że się nie cieszy, po godzinie zaczełaś się pakować. Zajeło Ci to ok 30 minut nie miałaś tego dużo więc szybko poszło. Gdy wychodziłaś z pokoju by następnie wyjść z domu. Zayn wzioł Cię na ręce i zaczoł kręcić dookoła własnej osi oraz całować.
T: Czyli jednak się cieszysz, że jestem w ciąży?!?!?!
Z: Ale jak bym mógł się nie cieszyć będę ojcem małego Malika razem z najcudowniejszą kobietą na świecie!!! - I znów Cię pocałował.
T: Tak długo nie wychodziłeś, że myślałam, że się nie cieszysz i chcesz żebym odeszła.
Z: Był bym totalnym idiotom chcąc, że byś odeszła. I proszę Cię nigdy nie myśl tak. A nie wychodziłem długo z łazięki??? Jak zawsze układałem fruzure a potem zmywałem twoją szminkę a ona taka łatwo do zmycia nie jest.
T: Wiesz jak nie wystradzyłeś??? Nigdy mi takiego numeru nie wykręcaj. - Wtuliłaś się w niego micniej.
Z: Kocham cię.
T: Ja ciebie też. Miesiąc później wzieliście ślub. Osiem miesięcy po ślubie urodził się mały Juck Malik. I byliście szczęśliwi bez nieporozumień. Do waszej szczęśliwej rodzinki dołączyła mała Juliet.


4 komentarze:

 1. awww... jak słodziutko :*
  Prze prze słodziutko!
  Widzę, ż lubisz Zayna ;)
  To jest mój blog z opowiadaniem o nim ^^
  http://mydoublereality.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie ale nie pisze sie juck tulko jack:)

  OdpowiedzUsuń
 3. niektóre słowa musiałam sama się dopominać bo jest dużo błędów ortograficznych.Ale jest spoko

  OdpowiedzUsuń