niedziela, 22 lipca 2012

O Louis'e

To imagin z dedykacją dla mojej naj przyjaciółki Juli.
 
Jesteś z Lou od 3 lat. Obudziłaś się rano i widzisz w pokoju parę marchewek na łóżku a oprócz tego była ułożona linia z marchwi więc ubrałaś na piżamę szlafrok i poszłaś wzdłuż lini która doprowadziła cię przez salon do kuchni. Weszłaś do niej i zobaczyłaś Lou przebranego za marchewkę ty popatrzyłaś się na niego z miną WTF??? A on tylko gestem ręki pokazał Ci, że masz usiąść przy stole. Ty posłusznie usiadłaś przy stole na którym leżały marchewki. Louis podał Ci kawałek tortu marchewkowego. Podczas jedzenia Lou patrzył się na Ciebie jakoś dziwnie, nic nie mówił ty też się nie odzywałaś. Po chwili poczułaś, że w buzi masz jakiś twardy przedmiot. Którym okazał się prze piękny złoty pierścionek z diamentem. Gdy Louis zobaczył, że trzymasz go w ręce momentalnie się poderwał. Wyrwał Ci go z ręki klękając przed tobą w stroju marchewki.
L: Moja kochana marcheweczko czy zostaniesz moja i tylko moja do końca naszych dni???- Zapytał Cię a ty z uśmiechem na ustach odpowiedziałaś.
T: Tak, kochana marchweczko zostanę tylko i tylko twoja. Przytuliłaś go a on cię namiętnie pocałował a ty popłakałaś się ze szczęścia a on nałożył Ci pierścionek na palec. Gdy wszyscy najlepsi przyjaciele czyli Harry, Zayn, Niall, Liam oraz Kasia twoja najlepsza przyjaciółka się o tym dowiedzieli cieszyli się razem z wami. Pięć miesięcy później odbył się wasz ślub. Ty miałaś prze piękna białą suknię a on piękny dopasowany czarny garnitur w którym wyglądał męsko. Dwa miesiące po ślubie zaszłaś w ciąże z Louis'em i urodziłaś pięknego chłopczyka którego po długich negocjacjach nazwaliście Tom Harry Tomlinson gdyż tatuś chciał go nazwać Marchewek, ale w końcu udało się dojść do porozumienia. I żyliście razem szczęśliwi do końca waszych dni razem z Tomem i waszą mniejszą córeczką Kate Alice Tomlinson która odziedziczyła imię po twojej najlepszej przyjaciółce. 

3 komentarze: