wtorek, 17 lipca 2012

O Louis'e

Będzie to imagin dla mojej najlepszej przyjaciółki Juli.Czytałaś go już ale go trochę przerobiłam, mam nadzieje, że się będzie podobać.


Jesteś z Lou od trzech lat a po ślubie dziesięć miesięcy. Jesteś w 9 miesiącu ciąży. Od dwóch tygodni Louis nie spuszcza z Ciebie oka cały czas spędza w domu razem z tobą, a jeśli gdzieś wychodzi to załatwia Ci, że ktoś z tobą jest a dokładnie Danielle żona Liama'a i Kasia dziewczyna Haziątka. Ale odkąd Kasia jest żoną Hazzy i się wyprowadzili przychodzi albo ty do niej codziennie. A teraz jak jesteś w ciąży Kasia na prośbę przewrażliwionego Lou  przychodzi prawie codziennie. Siedzicie wszyscy (ty,  Louis, Kasia, Harry) u was w domu i rozmawiamy. Louis praz chyba setny prosi Kasię żeby Cię jutro "popilnowała"L: Proszę.-Prosi;ł błaganie.
H: Wiesz co może niech Kasia tu zamieszka będzie miała (T.I) cały czas 24h. pod opiekom
L: W sumie to nie zły pomysł tylko by trzeba trochę zmodyfikować my mamy pokój gościnny możecie ty z Kasią zamieszkać dopóki (T.I) nie urodzi. Przynajmiej nie będziesz się wściekał gdy będę prosił żeby Kasia została z (T.I.) bo będzie na miejscu. Co wy na to?
K: No to będzie najlepszy kompromis co nie? Ale nie będziemy przeszkadzać?
T: Nie no z skąd. Ty jak Harry
H: Jeśli będę widział swoją przepiękną żonę częściej i dłużej to tak.
K: To kiedy się wprowadzamy??? He he he.
L: Jeszcze dzisiaj.
K: To pojedziesz po nasze ciuchy, kotku???
H: Tylko co Ci przywieść???
K: To co uważasz kilka bluzek, spodni, piżamę kosmetyczkę. Najwyżej (T.I) mi coś pożyczy.
T: Oczywiście przedtem sobie pożyczałyśmy ubrania to teraz też możemy.
K: No tak ha ha ha.- Harry już pojechał do domu po rzeczy. Przyjechał po niecałej godzinie. Wszyscy umyli się i poszli spać. Ty rano obudziłaś się i spostrzegłaś, że obok Ciebie nie ma Lou. Po chwili przyszła Kasia i usiadła na łóżku. Rozmawiałyście o tym, że czas by ona zaszła w ciąże. Wtedy do sypialni weszli wasi mężowie z śniadaniem, usiedli koło nas i dali nam przepiękne pachnące naleśniki.Które według nich zrobili. Chociaż ty wiesz, że zrobił je Harry bo Louis by je wszystkie spalił ale może mu pomagał ale, twoim zdaniem jest kochany. Po śniadaniu oni pojechali na próbę i wrócą późnym wieczorem, a Kasia poszła do sklepu po produkty na kolację by odwdzięczyć się waszym skarbom za przepyszne śniadanie. Zostałaś sama siedziałaś na kanapie i oglądałaś TV i nagle poczułaś, że ci wody odeszły. Szybko chwyciłaś telefon dzwoniąc na pogotowie, które przyjechało po kilku minutach. Ty zdążyłaś zadzwonić do Kasi i powiedziałaś, że rodzisz i żeby zadzwoniła do Louis'a. Zawieźli Cię na porodówkę a tam czekali chłopcy i Kasia. Louis był przy tobie podczas porodu który trwał cztery godziny. Ty zmęczona usłyszałaś płacz małego Tomlinsona. Pielęgniarka dała ci go na ręce, ty tylko pogłaskałaś go i się rozpłakałaś.
T: Louis chcesz???- Zapytałaś prawie płaczącego Lou.
L: A mogę???.- Zapytał niepewnie.
T: Oczywiście.- podałaś mu małego a jemu już totalnie leciały łzy. Był to przepiękny jak dla ciebie widok. Louis ucałował małego w główkę a Ciebie w usta. W tym momencie do sali weszli chłopcy z swoimi żonami. Kasia z Harry'm, Danielle z Liam'em, Zayn z Perry a Niall z Alice.
T: To jak go nazwiemy na pierwsze Tom a na drugie???
L: Harry, mały Tom Harry Tomlinson.
T: Pięknie.- wszyscy zaczęli wam gratulować małego Toma.
K: Harry muszę ci coś powiedzieć. Nie tylko Louis został ojcem. Za jakieś osiem miesięcy ty też zostaniesz tatusiem.-Powiedział szczęśliwa Kasia. Harry z wrażenia aż zemdlał. Ale po chwili się podniósł i mocno przytulił i wycałował Kasię. Wszyscy byli szczęśliwi. Kasia urodziła przepiękną córeczkę o imieniu Darcy. Ty z Kasią macie w przyszłości plany ich ze sobą powiązać ale to dopiero daleka, daleka przyszłość. xoxo
 Jak komuś się podobało to komentować!!!

10 komentarzy:

 1. Ty mnie zamęczysz tą Darcy. No ale ok. imagin SUUUPER.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hazza chce by jego córka miała tak na się więc....
   Z ciebie Taka #TRÓDURECTIONERS

   Usuń
 2. Co Ci znowu Harry chcę, żeby jego córeczka się tak nazywała. Więc pretęsje do niego a nie do mnie!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ty cały czas Darcy ,Darcy, Darcy... i tylko Darcy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne i urocze takie imaginy lubię :))

  OdpowiedzUsuń
 5. KOCHAM LOUISA i to mój monż

  OdpowiedzUsuń
 6. Pisze się Perrie a nie Perry a tak pozatym to Zajebiście kocham to!
  xx

  OdpowiedzUsuń