piątek, 2 listopada 2012

Zayn

Taki krótki bo napisałam. Widziałam teledysk do LT. Nie taki jakiś wymyślny (a łatwo by było wymyślić do tego teledysk) ale nie wnikam. Najlepszy jest moment kiedy śpiewa Niall i patrzy prosto w kamerę.... Dobra imagin jest o świętach Bożego Narodzenia ale mi się nudziło.
Dla Directionerka_0102

Wyjażdzam z Londynu do Polski na święta. Moi rodzice strasznie chcieli bym do nich przyjechała bo ich nie stać by do mnie i chłopaków przyjechali. No to jadę do nich. Spakowana schodzę na dół z walizką. Chłopcy już czekali na mnie w przedpokoju. No cóż czas już się pożegnać. Przytulałam każdego po kolei. Gdy nadszedł czas na Zayn'a rozbiło mi się pod wpływem jego dotyku ciepło.  W pożegnaniu przerwał nam Harry.
H: Zayn jemioła. - Wskazał na jemiołę nad nami. Teraz powinniśmy się pocałować. Nie używając bardzo byłam z tego faktu zadowolona bo od jakiegoś miesiąca się w nim kochałam. Zayn zbliżał się do moich ust swoimi. I w końcu się pocałowaliśmy. Pocałunek trwał chwilę. Ale ta chwila była dla mnie najlepszą chwilą w moim życiu. Gdy się już od siebie oderwaliśmy wzięłam walizki i siadam w taxi. Pojechałam na lotnisko i już byłam w Polsce.W czasie świąt cały czas myślałam o pocałunku moim i Zayn'a. Już nie mogę się doczekać kiedy 
wrócę do Londynu.


Wróciłam do Londynu. Stałam przed drzwiami i otworzyłam drzwi. Było w środku strasznie cicho. Walizki zostawiam w holu i wyszłam głębiej. Na podłoże były rozłożone płatki róż i świeczki. Gdy byłam już w salonie ukazałam stolik przepięknie ustrojony. Na którym były same przysmaki.
Ja: Ciekawe dla kogo to? - Powiedziałam półgłosem.
Z: Dla Ciebie. - Usłyszałam za sobą zniewalający głos mulata. Odwróciłam się i ujrzałam jego rozpromienioną twarz która tylko patrzyła na mnie.
Ja: Dla mnie? - Zapytałam zdziwiona.
Z: Tak dla ciebie. Proszę usiądź. - Wskazał na krzesło. Jako gentlemen odsunął mi krzesło.  Później przyniósł mi przepyszną kolacje. Podczas kolacji Zayn co chwila prawił mi komplementy. Które jako, że go kocham mi się podobało. Po kolacji dalej siedzieliśmy przy stole i rozmawialiśmy.
Z: Wiesz co.....bo ja......ten no.
Ja: Zayn spokojnie. - Złapał mnie za rękę i zaczął już spokojniej.
Z: Bo ten pocałunek wiesz ten no....ten przed twoim wyjazdem dał mi dużo do myślenia. Ja już wcześniej czułem coś do Ciebie więcej a przez ten pocałunek potwierdziły się moje uczucia do Ciebie. - Klęknął przede mną nie puszczając mojej ręki. - Więc pytanie czy odwzajemniasz moje uczucia i chcesz zostać moją dziewczyną. - Na zewnątrz byłam zdumiona, że ten Zayn Malik chce być z taką prostą dziewczyną z Polski? A w środku cieszyłam się jak głupia. Popatrzyłam się ostatni raz na Malik'a który klęczał przede mną na jednym kolanie. Musiałam jakoś zareagować więc kucnęłam przy nim i mocno przytuliłam szepcząc :"Tak zostanę". Ten objął mnie i mocniej do mnie przycisnął. Po czym mnie pocałował. - Horanowa

Następny zacznę pisać częściowego o Niall'u
Dla kogo ma być dedykowana 
pierwsza część?

6 komentarzy:

 1. kurcze, teraz bede miała wyrzuty sumienia, że ściagam z Twojego imagina, a tak naprawdę po napisaniu swojego, teraz, dopiero sie kapnęłam, wiec w razie czego nie miej mi za złe :P
  Super, taki słodki <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no spoko każdy może mieć podobne/te same/identyczne pomysły więc ok :***/Horanowa

   Usuń
 2. Świetny imagin !!!!
  Napisałabyś z Harry'm z dedykacją dla Klaudii ? ;***

  OdpowiedzUsuń
 3. Ok następny będzie dla Ciebie/Horanowa

  OdpowiedzUsuń
 4. Directionerka_01024 listopada 2012 20:18

  Świetny :) i dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń